World Bank API (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: error
eo: eraro

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: Region
eo: Regiono

en: Topic
eo: Temo

en: warning
eo: averto
