World Bank API (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ
