World Bank API (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: error
sl: napaka

en: Date
sl: Datum

en: Name
sl: Ime

en: Region
sl: Regija

en: Clear cache
sl: Počisti predpomnilnik

en: Topic
sl: Tematika

en: warning
sl: opozorilo
