World Bank API (6.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
