World Bank API (6.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: error
sk: chyba

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Source
sk: Zdroj

en: Topic
sk: Téma

en: warning
sk: upozornenie

en: Display query log
sk: Zobraziť log dotazov

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Country name
sk: Meno štátu

en: Display all values
sk: Zobraziť všetky hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
sk: Skryť pohľad / Stránka nebola nájdená (404)

en: Display empty text
sk: Zobraziť prázdny text

en: Provide default argument
sk: Poskytuje predvolený argument
