World Bank API (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: error
bg: грешка

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Topic
bg: Тема

en: warning
bg: предупреждение
