World Bank API (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Pager ID
ca: ID del paginador

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Countries
ca: Països

en: Source
ca: Font

en: Topic
ca: Tema

en: warning
ca: avís

en: Region name
ca: Nom de la regió

en: Display all values
ca: Mostra tots els valors

en: Hide view / Page not found (404)
ca: Amaga la vista / Pàgina no trobada (404)

en: Display empty text
ca: Mostra un text buit

en: Provide default argument
ca: Proporciona un paràmetre predeterminat

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
ca: A menys que estigueu experimentant algun problema amb els paginadors relacionats amb aquesta vista, hauríeu de deixar-ho a 0. Si esteu utilitzant múltiples paginadors en una pàgina, potser necessiteu establir aquest número a un valor superior per tal de no entrar en conflicte amb ?page=array. Els valors alts afegiran un munt de comes a les vostres URLs, així que eviteu-ho si és possible.

en: Highlighted
ca: Destacat
