World Bank API (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
