World Bank API (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: error
sq: gabim

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: Topic
sq: Tema

en: warning
sq: paralajmërim
