World Bank API (6.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: error
hr: greška

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Clear cache
hr: Očisti priručnu memoriju

en: Source
hr: Izvor

en: Topic
hr: Tema

en: warning
hr: upozorenje

en: @count years
hr: @count godin(e)a

en: Display all values
hr: Prikaži sve vrijedosti

en: Hide view / Page not found (404)
hr: Sakrij pogled / Stranica nije pronađena (404)

en: Display empty text
hr: Prikaži prazni tekst

en: Provide default argument
hr: Unesite zadani argument

en: Highlighted
hr: Naglašeno
