World Bank API (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: error
hu: hiba

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Pager ID
hu: Lapozó azonosító

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: One week
hu: Egy hét

en: Cache
hu: Gyorstár

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Clear cache
hu: Gyorstár törlése

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Countries
hu: Országok

en: Source
hu: Forrás

en: Topic
hu: Fórumtéma

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Capital
hu: Főváros

en: Display query log
hu: Lekérdezésnapló megjelenítése

en: Country code
hu: Országkód

en: Permanent
hu: Állandó

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Country name
hu: Országnév

en: Two days
hu: Két nap

en: Display all values
hu: Minden érték megjelenítése

en: Hide view / Page not found (404)
hu: Nézet elrejtése / Lap nem található (404)

en: Display empty text
hu: Üres szöveg megjelenítése

en: Provide default argument
hu: Alapértelmezés szerinti argumentum megadása

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
hu: Hacsak nincsenek problémák a nézethez kapcsolódó lapozókkal, akkor nullán lehet hagyni. Ha több lapozó van használva egy oldalon, akkor ezt a számot magasabbra lehet állítani, hogy ne okozzon problémát a ?page= tömbön belül. A nagy számok viszont sok vesszőt adnak hozzá a webcímhez, így azokat el kell kerülni, ha csak lehet.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Data comparison
hu: Adatok összehasonlítása
