World Bank API (6.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: error
kk: Қате

en: Date
kk: Датасы

en: Name
kk: Аты

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: warning
kk: ескерту

en: @count years
kk: @count жыл
