World Bank API (6.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: warning
my: သတိပေးချက်
