World Bank API (6.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: error
am: ስህተት

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Source
am: ምንጭ

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ
