World Bank API (6.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།
