World Bank API (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: error
lt: klaida

en: Date
lt: Data

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: Cache
lt: Podėlis

en: Clear cache
lt: Valyti kešą

en: Source
lt: Šaltinis

en: Topic
lt: Tema

en: warning
lt: įspėjimas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Featured
lt: Svarbus

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą
