World Bank API (6.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: error
af: fout

en: Date
af: Datum

en: Name
af: Naam

en: Source
af: Bron

en: Topic
af: Onderwerp

en: warning
af: waarskuwing
