World Bank API (6.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: error
bs: greška

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Source
bs: Izvor

en: Topic
bs: Tema

en: warning
bs: upozorenje

en: Display all values
bs: Prikaži sve vrijednosti

en: Hide view / Page not found (404)
bs: Sakrij view / Stranica nije pronađena (404)

en: Display empty text
bs: Prikaži prazan tekst

en: Provide default argument
bs: Postavite defaultni argument
