World Bank API (6.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: error
cs: chyba

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Clear cache
cs: Vyčistit mezipaměť

en: Countries
cs: Země

en: Source
cs: Zdroj

en: Topic
cs: Téma

en: warning
cs: varování

en: Country code
cs: Kód země

en: Display all values
cs: Zobrazit všechny hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
cs: Skrýt pohled / Stránka nenalezena (404)

en: Display empty text
cs: Zobrazit text pro nulový výsledek

en: Provide default argument
cs: Poskytnout výchozí argument
