World Bank API (6.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: error
et: veateade

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Is equal to
et: võrdne

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Source
et: Allikas

en: Topic
et: Teema

en: warning
et: hoiatus

en: Country code
et: Riigikood

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Permanent
et: Alaline

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.
