World Bank API (6.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Name
ku: ناو

en: Clear cache
ku: حەشارگە پاکبکەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Topic
ku: بابەت

en: warning
ku: ئاگاداری‌
