World Bank API (6.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: error
mn: алдаа

en: Date
mn: Огноо

en: Name
mn: Нэр

en: warning
mn: сануулга
