World Bank API (6.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: error
mr: तृटी

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Is equal to
mr: समान

en: One day
mr: १ दिवस

en: One week
mr: १ आठवडा

en: Two weeks
mr: २ आठवडे

en: Topic
mr: विषय
