World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: error
az: səhv

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: Pager ID
az: Səhifə İD-si

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Cache
az: Keş

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Source
az: Mənbə

en: Topic
az: Mövzu

en: Permanent
az: Daimi

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
az: Bu görünüşlə bağlı peycerlərlə bağlı problemlə üzləşmədiyiniz halda, bunu 0-da tərk etməlisiniz. Əgər bir səhifədə birdən çox peycerdən istifadə edirsinizsə, ?page= massivi daxilində ziddiyyət yaratmamaq üçün bu rəqəmi daha yüksək dəyərə təyin etməlisiniz. Böyük dəyərlər URL-lərinizə çoxlu vergül əlavə edəcək, buna görə də mümkünsə çəkinin.
