World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: error
be: памылка

en: Date
be: Дата

en: Name
be: Імя

en: Is equal to
be: роўна

en: Cache
be: Кэш

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: Source
be: Крыніца

en: Topic
be: Тэма

en: warning
be: папераджэньне

en: Featured
be: Рэкамендаваныя
