World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Pager ID
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་ཀྱི་ཨང་རྟགས།

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: @count years
bo: ལོ་ @count

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Display all values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཡོངས་མངོན་པ

en: Hide view / Page not found (404)
bo: མཐོང་རིས་སྐུང་བའམ་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པ༼404༽

en: Display empty text
bo: ཡི་གེ་སྟོང་བ་མངོན་པ

en: Provide default argument
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་འཇུག་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱེད་པ

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
bo: མཐོང་རིས་འདི་དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ངོས་སྒྱུར་བྱེད་ལ་གནོད་སྐྱོན་མེད་ན། འདི་ཁྱེད་ཀྱིས་༠་ལ་སྒྲིག་དགོས། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ངོས་གཅིག་ལ་ངོས་སྒྱུར་བྱེད་དུ་མ་ཞིག་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་གྲངས་ཀ་འདི་དེ་ལས་མཐོ་བ་ཞིག་ལ་བསྒྲིག་ནས་?page= array་ཁྲོད་དུ་རྙོག་འཛིང་མེད་པ་བྱེད། འོན་ཀྱང་གྲངས་ཀ་ཆེ་བས་ཁྱེད་ཀྱི་URL རུ་, ཚེག་འབྲིང་མང་པོ་སྣོན་ངེས་པས། དེ་འཛེམ་གང་ཐུབ་བྱོས།
