World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: error
fil: mali

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: Topic
fil: Paksa

en: warning
fil: babala

en: @count years
fil: @count taon

en: Featured
fil: Itinatampok
