World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: error
jv: salah

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Pager ID
jv: ID Pager

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: Topic
jv: Topik

en: warning
jv: weling

en: Featured
jv: Fitur
