World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: error
km: កំហុស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Topic
km: ប្រធានបទ

en: warning
km: ព្រមាន

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
