World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: error
nn: feil

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Topic
nn: Emne

en: warning
nn: åtvaring

en: Capital
nn: Hovudstad

en: Featured
nn: Framheva
