World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: Pager ID
oc: ID de la paginacion

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Countries
oc: Païses

en: Source
oc: Font

en: Topic
oc: Subjècte

en: warning
oc: avertiment

en: Display query log
oc: Afichar la lista de las requèstas.

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Featured
oc: Distintiu

en: Country name
oc: Nom del país

en: Hide view / Page not found (404)
oc: Amagar la vista / Pagina pas trobada (404)

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
oc: A mens que vous ne rencontriez de difficultés amb la paginacion associada a aquesta vista, vous devriez daissar aquesta opcion a 0. Se utilizatz mantuna paginacion sus una pagina, podètz èsser amené a causir una valor mai élevée per aqueste nombre afin d'éviter tot conflicte amb ?page=array. Las grandas valors apondreont un grand nombre de virgulas a vòstras URL e son doncas a éviter autant que possible.

en: Data comparison
oc: Comparason de donadas
