World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Cache
ps: پټياد

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Source
ps: سرچينه

en: Topic
ps: موضوع

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Permanent
ps: دايمي
