World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: error
si: දෝෂය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම
