World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: error
tr: hata

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: Pager ID
tr: Sayfalayıcı ID

en: Is equal to
tr: eşittir

en: One week
tr: Bir hafta

en: Two weeks
tr: İki hafta

en: Cache
tr: Önbellek

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Source
tr: Kaynak

en: Topic
tr: Konu

en: warning
tr: uyarı

en: @count years
tr: @count yıl

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: Display query log
tr: Günlük sorgusunu göster

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Country name
tr: Ülke adı

en: Display all values
tr: Tüm değerleri göster

en: Hide view / Page not found (404)
tr: Görünümü sakla / Sayfa bulunamadı (404)

en: Display empty text
tr: Boş metin ekranı

en: Provide default argument
tr: Varsayılan argüman kullan

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
tr: Bu görünümle ilişkili sayfalayıcılarla ilgili sorun yaşamadığınız sürece bunu 0 olarak bırakmalısınız. Tek bir sayfada birden fazla sayfalayıcı kullanıyorsanız, ?page= dizisi içinde çakışma olmaması için bu sayıyı daha yüksek bir değere ayarlamanız gerekebilir. Büyük değerler, URL adreslerinize çok sayıda virgül ekler; mümkünse bundan kaçının.

en: Data comparison
tr: Veri karşılaştırma
