World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Source
ug: مەنبە

en: Topic
ug: تېما

en: warning
ug: دىققەت

en: @count years
ug: يىل@ count
