World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: error
el: σφάλμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Name
el: Όνομα

en: Pager ID
el: Μοναδικό αναγνωριστικό σελιδομετρητή

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Clear cache
el: Διαγραφή των δεδομένων λανθάνουσας μνήμης

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Source
el: Πηγή

en: Topic
el: Θέμα

en: warning
el: προειδοποίηση

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Hide view / Page not found (404)
el: Απόκρυψη εμφάνισης / Δε βρέθηκε η σελίδα (404)

en: Display empty text
el: Εμφάνιση κενού κειμένου

en: Provide default argument
el: Να παρέχεται προκαθορισμένη παράμετρος
