World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: error
gl: erro

en: Date
gl: Data

en: Name
gl: Nome

en: Pager ID
gl: ID do páxinador

en: Is equal to
gl: É igual a

en: One day
gl: Un día

en: One week
gl: Unha semana

en: Cache
gl: Caché

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Countries
gl: Paises

en: Source
gl: Orixe

en: Topic
gl: Tema

en: warning
gl: advertencia

en: @count years
gl: @count anos

en: Display query log
gl: Amosar o rexistro de consultas

en: Country code
gl: Código de país

en: Featured
gl: Destacado

en: Permanent
gl: Permanente

en: Display all values
gl: Amosar todos os valores

en: Hide view / Page not found (404)
gl: Ocultar a vista / Páxina non atopada (404)

en: Display empty text
gl: Amosar texto baleiro

en: Provide default argument
gl: Prover un argumento por defecto

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
gl: A menos que esté experimentando problemas cos paxinadores relacionados con esta vista, debería deixar esto en 0. Si usa varios paxinadores nunha páxina, podería necesitar establecer este número cun valor máis alto para non entrar en conflicto coa matriz ?page=. Valores máis altos engadirán una gran cantidade de comas as súas URL, por eso evíteo sempre que poda.
