World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: error
gu: ભુલ

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: warning
gu: ચેતવણી
