World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: error
is: villa

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: One week
is: Ein vika

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Countries
is: Lönd

en: Topic
is: Umræðuefni

en: warning
is: viðvörun

en: @count years
is: @count ár

en: Country code
is: Landnúmer
