World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: error
ka: შეცდომა

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Cache
ka: ქეში

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Source
ka: წყარო

en: warning
ka: გაფრთხილება
