World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: error
lv: kļūda

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: One day
lv: Viena diena

en: One week
lv: Viena nedēļa

en: Two weeks
lv: Divas nedēļas

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Countries
lv: Valstis

en: Source
lv: Avots

en: Topic
lv: Tēma

en: warning
lv: brīdinājumi

en: @count years
lv: @count gadi

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
lv: Ja vien jums nav radušās problēmas ar lapošanu saistībā ar šo skatu, atstājiet to uz 0. Ja vienā lapā izmantojat vairākus lapojumus, iespējams, šim skaitlim būs jāiestata lielāka vērtība, lai neradītu konfliktus masīvā ?page=. Lielas vērtības pievienos jūsu URL daudz komatu, tāpēc, ja iespējams, izvairieties no tā.
