World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: error
ne: त्रुटि

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: Source
ne: स्रोत

en: Topic
ne: विषय

en: warning
ne: चेतावनी

en: Featured
ne: फेचर्ड
