World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: error
sr: грешка

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Cache
sr: Кеш

en: warning
sr: упозорење
