World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: error
ta: பிழை

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Source
ta: மூலம்

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: Permanent
ta: நிரந்தர
