World Bank API (6.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: error
ur: نقص

en: Date
ur: تاریخ

en: Name
ur: نام

en: warning
ur: انتباہ
