Weather (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Real name
gl: Nome real

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weather
gl: O tempo

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: edit
gl: editar

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Delete location
gl: Borrar localización
