Weather (6.x-1.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Real name
si: සත්‍යයය නාමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය
