Weather (6.x-2.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Real name
gu: સાચુ નામ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા
