Weather (6.x-2.3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Real name
ja: リアルネーム

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Display settings
ja: 表示設定

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weather
ja: 天気

en: Current weather
ja: 現在の天気

en: Temperature: !temperature
ja: 気温: !temperature

en: Wind: !wind
ja: 風: !wind

en: Pressure: !pressure
ja: 気圧: !pressure

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: No data
ja: データがありません

en: rain
ja: 雨

en: North
ja: 北

en: East
ja: 東

en: South
ja: 南

en: West
ja: 西

en: Variable
ja: 変数

en: edit
ja: 編集

en: Display
ja: 表示

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Default configuration
ja: デフォルトの構成

en: Don't display
ja: 表示しない
