Weather (6.x-2.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Variable
eo: Variablo

en: edit
eo: redakti

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Visibility
eo: Videbleco
